Середа, 22.01.2020, 02:28
Вітаю Вас Гість | RSS

САЙТ БЕЇВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ 

Меню сайту
Життя сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Лютий » 7 » Методичний бенефіс
09:39
Методичний бенефіс

    За останні роки чітко спостерігаються такі фактори, які впливають на стан здоров'я учнів, а саме: зростання навчального навантаження, вільний час діти все більше проводять за переглядом фільмів, за комп'ютерними іграми. Усе це призводить до гіподинамії, порушення постави, порушення зору. Життя доводить, що освіта й здоров’я нерозривно взаємопов’язані, а тому основною метою всіх нас, хто працює й навчається в школі, є створити умови, що дають змогу зберігати, зміцнювати фізичне та духовне здоров’я. Підтримуючи дітей та молодь у її прагненні зберегти своє здоров’я, ми повинні переорієнтуватися з лікування на профілактику , адже, за висловом Томаса Мора, «мудрий швидше уникатиме хвороб, ніж вибиратиме засоби проти них». Звичайно не все в системі оздоровлення учнів залежить від учителя, але деякі заходи щодо збереження здоров’я наших дітей ми запроваджуємо вже сьогодні.

Тому, з метою узагальнення, обміну досвідом відбулося планове засідання педагогічної ради у формі методичного бенефісу на тему «Досвід, результати та перспективи впровадження навчальних технологій, що зберігають енергію та зміцнюють здоров’я учнів».  Заступник директора з навчально - виховної роботи Петрюченко Г. В. проаналізувала стан роботи НВК по  створенню сприятливих умов для нормального розвитку та зміцненню здоров’я дітей, впровадження здоров’язбережувальних технологійв освітньому процесі.
 Представники від кожного методичного об’єднання проводили для своїх колег майстер клас з впровадження здоров’язберігаючих технологій на уроках.

           

              

Переглядів: 95 | Додав: beevozoch | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
СТОП БУЛІНГ

Copyright beevozoch © 2020
uCoz