Середа, 22.01.2020, 02:39
Вітаю Вас Гість | RSS

САЙТ БЕЇВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ 

Меню сайту
Життя сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Травень » 24 » Конференція - захист пошуково - дослідницьких робіт
17:43
Конференція - захист пошуково - дослідницьких робіт

       З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення їх до науково-дослідницької роботи 24.05.2019 року було проведено конкурс - захист пошуково – дослідницьких робіт учнів.

На розгляд журі були представлені 7 проектів учнів 7 - 11 класів, які вони розробляли відповідно до своїх уподобань та інтересів.

Гелеверя Каріна працювала в секції історичне краєзнавство. Досліджуючи архівні документи музейної кімнати НВК, історичні джерела мережі Інтернет, спілкуючись із старожилами села, Каріна зібрала та систематизувала матеріал про історію створення пам’ятника Т. Г. Шевченку та заснування Спасо – Преображенського храму села Беєве. Садовніченко Єлизавета ознайомила присутніх з різними групами квітів – луговими та кімнатними, надала рекомендації, які рослини необхідно тримати вдома, а які в офісі, щоб вони приносили користь здоров’ю людини. Калінський Владислав також працював в секції історичне краєзнавство – досліджував історію рідного краю: легенди та перекази Сумщини (про виникнення назви міста Суми, про таємниці найстарішої церкви м. Суми, про історію створення пам’ятника «Янгол з дитиною», скарби Полуботка, про походження назви Липова Долина, тощо). Гордієнко Тарас вивчав роботу Беївського НВК щодо енергозбереження. Довів до відома присутніх, які альтернативні джерела енергії можна використовувати у нашій державі, у власному домогосподарстві. Провівши необхідні розрахунки, переконав, що кожна людина може зекономити власні кошти, мати комфортні умови, при цьому зберігаючи навколишнє середовище та природні енергоресурси. Педосенко Олександра також працювала в екологічному напрямку, досліджуючи вплив пластмас на навколишнє середовище та здоров’я людини, надала рекомендації щодо правильного користування пластмасовими речами. Звертала увагу присутніх на необхідність кожного долучитися до проекту «Друге життя» та відмовитися від покупок речей з синтетичних полімерів. Зацаринна Яна досліджувала культуру спілкування сучасної молоді, зупиняючись на таких мовних проблемах, як підлітковий сленг і жаргони, вживання ненормативної лексики та пропонувала шляхи їх подолання. Конопля Діана вивчала вплив фізичних вправ на формування культури рухів у дітей молодшого шкільного віку. Дослідивши стан проблеми, довела, що дійсно, заняття гімнастикою є ефективним засобом збереження правильної постави, координації рухів, які є основою гармонійного розвитку опорно - рухового апарату людини. Зацаринний Максим кілька років поспіль досліджує будову та сфери використання радіокерованих пристроїв - квадрокоптерів, літаків, дронів. Власноруч сконструював радіокерований автомобіль, але в зв’язку з сімейними обставинами не зміг взяти участь у конференції, проте у районній виставці-конкурсі технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» з цим виробом отримав почесне ІІ місце.

Члени журі здійснювали оцінювання роботи учасників за 5 критеріями: актуальність теми дослідження, творчий підхід та самостійність, чіткість викладення матеріалу дослідником, практичне значення та якість оформлення робіт.

Переможцями визначено такі учнівські роботи:

          І місце - Гелеверя Каріна «Історико – краєзнавча спадщина с. Беєве» (керівник Валюх Т.Д.,),

          І місце - Зацаринна Яна «Сучасна молодь і культура спілкування» (керівник Гречана К.М.);

  1. ІІ місце - Гордієнко Тарас «Енергонезалежність – наша спільна справа» (керівник Кучерявенко О. В.);
  2.  
  3. ІІІ місце - Калінський Владислав «Легенди та перекази Сумщини» (керівник Бурдюг О. Ф.).

                          

  

  1.                                    
  2.  
  3.   
Переглядів: 39 | Додав: beevozoch | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
СТОП БУЛІНГ

Copyright beevozoch © 2020
uCoz