Середа, 22.01.2020, 02:38
Вітаю Вас Гість | RSS

САЙТ БЕЇВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ 

Меню сайту
Життя сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

Конкурс «Найрозумніший» 

          Розумним бути модно!  Це  вже багато років доводить на власному прикладі мегапопулярний телепроект - "Найрозумніший".  Шоу, що диктує моду на знання, ерудицію та всебічний розвиток, стабільно приваблює широку телеаудиторію в Україні.

        Знання - найдорожчий капітал! Це вам скаже будь-хто з учасників турніру, який відбувся 01  березня 2016 року між учнями 7-10 класів. Участь брали: Гелеверя К., Гордієнко Т., Калінський В., Зацаринний Р. – 7 клас; Гречаний Я., Сухонос В., Цюпка Я., Крамаренко Р., Зацариння Я – 8 клас; Полуюфта К., Конар С. – 10 клас. Учні були об’єднані у  дві команди по 5 учасників, де їм довелося продемонструвати знання з історії.

         Змагання проходило в трьох турах, в кожному з них по чотири конкурси, а саме: «Що об’єднує людей», «Яке слово зайве», «Скласти слова», «Історичний поєдинок», «Що спільного? » та ін. Переможцями конкурсу «Найрозумніший» стали:  Гелеверя К., Калінський В. – 7 клас, Зацаринна Я., Крамаренко Р. - 8 клас, Полуюфта К. -10 клас.

... Читати далі »

Переглядів: 182 | Додав: beevozoch | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

Змагання з шашок

     Відомо, що шашки – інтелектуальний вид спорту, але містить елементи мистецтва. Зовнішня простота в поєднанні з багатством і різноманітністю комбінаційних ідей здатна доставити творче задоволення своїм любителям. Шашки – це розумовий спорт, який виховує у граючих волю, витримку, вміння далеко розраховувати, сприяє розвитку і тренуванню пам’яті.

       Дитина навчається думати образами і запам’ятовувати ці уявні картини. У шашках тренується здатність уявляти позицію і зберігати її в пам’яті – те, як на шашковій дошці розміщені чорні і білі фігури (причому, не тільки в одній позиції, але також при її зміні після своїх ходів і ходів супротивника), а також варіанти вибору – як поступати і що станеться, якщо противник зробить щось непередбачене.

       З 24 по 29 лютого у стінах нашої школи, проводилися змагання з шашок у кількості 10 учасників. Учні брали активну участь та із зацікавленістю демонстрували свої вміння.

Терновий І (11 клас) –І місце

Невдачин Р. (11 клас) - ІІ місце

Сухонос В. (8 клас) – ІІІ місце ... Читати далі »

Переглядів: 187 | Додав: beevozoch | Дата: 29.02.2016 | Коментарі (0)

МИ ДІТИ ТВОЇ ,УКРАЇНО

    До уваги учнів Беївської загальноосвітньої школи I-III ступенів була представлена виховна година під назвою «Ми діти твої, Україно», підготовлена учнями 8 класу.

Святково прибрана актова зала в українському стилі. Під звук мелодії пісні «Україна» на сцену піднімається хлопець і дівчина-Україна разом зі своїми синами: Актом проголошення незалежності України, Гімном, Гербом, Прапором, які розповіли про свою історію створення. Учні нагадали присутнім також і про народні символи України - українську мову, українську хату, українські рушники та квіти - символи України. Восьмикласники розказували вірші, виконували хореографічні композиціїі, присвячені неньці -  Україні,  показали, що дійсно люблять свою Батьківщину і є патріотами своєї держави.

Трепетним моментом виховної години стала згадка про події, які відбуваються зараз на сході України. На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто загинув захищаючи територіальну цілісність держави, учні запалили свічку та схилили у жалобі голови під час хвилини мовчання.

Підводячи підсумок заходу дівчина ... Читати далі »

Переглядів: 183 | Додав: beevozoch | Дата: 27.02.2016 | Коментарі (0)

Змагання з баскетболу

        Здоров’я – це гармонійна єдність фізичного, психічного та соціального благополуччя людини. Його відтворення можливе лише за умови цілеспрямованих об’єднаних зусиль кожного учня та його сім’ї. Для сучасної освіти однією з найактуальніших і гострих проблем постає збереження й зміцнення здоров’я учнів та формування в них позитивної мотивації на здоровий спосіб життя. Саме спортивні ігри навчають цінувати та берегти своє життя.

      24 лютого в спортивному залі нашої школи відбулися фінальні ігри змагань з баскетболу з числа учнів 8 -11 класів. Гра тримала у напруженні усіх присутніх вболівальників від першої до останньої хвилини. Ситуація змінювалась практично щохвилини – після кожного влучного кидка то одна, то інша команда виходила вперед. ІІІ місце посіла команда "Шахтар". У фіналі за перше місце зійшлися команди "Карандаш" та "Гулівер". 

      Команда "Карандаш" одразу захопила ініціативу та повела в рахунку, але перевага була не великою. Тільки в кінці гри командою був зроблений хороший ривок, який  зменшив відставання  д ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 148 | Додав: beevozoch | Дата: 25.02.2016 | Коментарі (0)

 

Золотий фонд школи

Головне завдання учня – це старанно вчитися, здобувати міцні, ґрунтовні знання в різних галузях. Це, звичайно, наполеглива і важка праця. Такі учні є гордістю кожного навчального закладу і нашої школи зокрема. Свої здобутки вони представляють на районних та обласних конкурсах і олімпіадах. За плідну роботу, високі успіхи у навчанні, активну участь в житті школи разом із врученням атестата їх нагороджують ще й Золотою  чи Срібною медаллю. Кожна така медаль є, ніби, черговою цеглинкою виправданої честі і слави будь-якого навчального закладу.

За останні 15 років 24 випускники Беївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нагороджені Золотими та Срібними медалями. Ці випускники є взірцем для наступних поколінь, їх імена повинні завжди пам’ятати.

З ініціативи начальника відділу освіти Любові Миколаївни Дмитрушко, рішенням директора школи Надії Іванівни Гелевері та педагогічного колективу в навчальному закладі до 1 вересня 2016 року буде створено Почесну фотогалерею випускників - медалістів «Золотий фонд школи».

Багато із випускників-медалістів є вже батьками дітей, які зараз навчаються в школі. Маємо сподівання, що їм буде особливо приємно прочитати знайоме прізвище, побачити фото у Почесній галереї випускників-медалістів "Золотий фонд школи" і на нашому сайті.  І хоча б пошепки, з гордістю сказати: "Це моя мама" чи "Це мій татко"...

Приємно це буде і для самих випускників. Адже скільки 6 тобі не було років, а переступиш поріг школи — трепетно стає на серці, б'ється воно прискорено, ніби перед екзаменом. Мабуть тому, що сповна значимість своєї школи осягаєш тоді, коли самості ... Читати далі »

Переглядів: 216 | Додав: beevozoch | Дата: 23.02.2016 | Коментарі (0)

Тиждень педагогічної майстерності

Згідно річного плану роботи Беївської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів, з метою зацікавлення учнів та підвищення рівня їх навчальних досягнень, упровадження в практичну діяльність передового педагогічного досвіду та організації обміну досвідом роботи,  з 15 по 19 лютого  проходив тиждень педагогічної майстерності. Відповідно до плану-графіка його проведення всі вчителі – предметними продемонстрували свої вміння в підготовці та проведенні уроків. На розсуд колег були представлені уроки:

«А.П. Чехов «Товстий і тонкий». Роль художньої деталі. Підтекст. Символічність назви. Розвиток мовлення (усно). Порівняльна характеристика чеховських персонажів» (6 клас, вчитель Бурдюг О. Ф.);

«Закон збереження маси речовин під час хімічних реакцій. Схема хімічної реакції. Хімічні рівняння» (7 клас, вчитель Петрюченко Г. В.);

«Моральне приниження чи моральна велич жінки? Урок пошук за поемою Тараса Шевченка «Катерина» (9 клас, Гречана К.М.);

«Футбол – гра народів світу» (8 клас, вчитель Євтушенко В. М.);

«Проблеми довкілля. Екологічна конференція «Земля- наш дім» (11 клас, вчитель Валюх Т.Д.);

«Узагальнення і систематизація знань з теми «Робота і енергія» (8 клас, вчитель Міняйло А. М.);

«Практична робота №7.уведення, редагування та форматування даних у середовищі табличного процесора» (7 клас, вчитель Кубінець І. С.);

«Місяць – супутник Землі» (5 клас, вчитель Ткаченко В.П.);

«ЗУНР – героїчна сторінка історії України»(10 клас, вчитель Бережна Ю.В.).

Під час ... Читати далі »

Переглядів: 180 | Додав: beevozoch | Дата: 20.02.2016 | Коментарі (0)

19 лютого у нашій школі була проведена виховна година до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. Під час заходу учні переглядали презентацію, слухали доповіді, вірші, запалювали свічку, яку передавали один одному в пам'ять тих, хто жертвував собою заради торжества справедливості. Вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих. «Небесна сотня» – назва, яку дав народ героям, що пожертвували собою заради нас, нашої мрії про краще майбутнє. Своїми молитвами та заступництвом перед Богом та Богородицею, вони, допоки стоятиме світ, будуть просити за нас та Україну. А ми, в свою чергу, не маємо права забувати, за що вони віддали своє життя.

Переглядів: 158 | Додав: beevozoch | Дата: 20.02.2016 | Коментарі (0)

 

    Відкритий захід з такою назвою відбувся у  нашій школі . Яскраве дійство зібрало всіх школярів в актовій залі школи. Учні дізналися про історію виникнення  і традиції святкування Масляної.  Для охочих позмагатися у спритності були організовані спортивні забави. Вболівальники підтримували учасників конкурсів, які виступали у складі команд «Вареники» та Голубці». Веселі естафети з назвами «Одягни опудало», «Перевези тещу», «Прикрась колодку» викликали у глядачів веселий сміх та позитивні емоції. Учасникам заходу були представлені вироби ручної роботи майстрів села. А на завершення свята усі мали змогу скуштувати вареники, пироги, млинці, як і буває у нас на Україні на Масляну.

Класний керівник 9 класу

В.М.Євтушенко

 

... Читати далі »

Переглядів: 226 | Додав: beevozoch | Дата: 15.02.2016 | Коментарі (0)

                 « Немає щастя без здоров'я»- ця  народна мудрість відображає  найцінніше, що є у людини – її здоров'я.

12 лютого учні 1- 5 класів нашої школи  завітали в гості до країни здоров'я, де зустрілися із Бруднулею та дівчинкою Катрусею. Ці  дівчатка не дотримувалися правил гігієни , тож до них прийшли мікроби – Ангінкін та Дифтерійкін. Позбутися неприємних гостей допоміг Знайко, який познайомив учнів із правилами здорового способу життя. Після інсценізації учні відгадували вікторину та грали в рухливі ігри.

Переглядів: 143 | Додав: beevozoch | Дата: 15.02.2016 | Коментарі (0)

10 лютого маленьких знавців англійської мови скликав "Клуб веселих англійців". Під час проведення розважальної програми "Happy English" діти читали вірші, співали пісні англійською, демонстрували акторські здібності юні театрали. Яскраві костюми, виконання ролей іноземною мовою, позитивні емоції не залишили байдужими нікого з присутніх . Цей захід мав не лише розважальний характер, а й  збагатив лексичний запас маленьких школярів, поглибив їхні знання англійської мови.

 

... Читати далі »
Переглядів: 146 | Додав: beevozoch | Дата: 13.02.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 39 40 41
Вхід на сайт
Пошук
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
СТОП БУЛІНГ

Copyright beevozoch © 2020
uCoz