Середа, 29.01.2020, 18:04
Вітаю Вас Гість | RSS

САЙТ БЕЇВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ 

Меню сайту
Життя сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Березень » 03

Відбулося розширене засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін, яке проводилося відповідно до плану роботи Беївського освітнього округу. У роботі методичного об’єднання прийняли участь учителі Беївського і Саївського навчально-виховних комплексів та Капустинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Засідання МО відкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Петрюченко Г. В., яка привітала його учасників. Керівник методичного об’єднання Т. Д. Валюх виступила з доповіддю «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін», адже впровадження ІКТ є пріоритетом розвитку сучасної освіти. Сучасні школярі із величезною цікавістю сприймають матеріал уроку, коли учитель застосовує ІКТ – такий урок набуває високої ефективності і полегшує сприймання для учнів. Основною метою використання ІКТ на уроках є досягнення поглибленого розуміння та осмислення навчального матеріалу, образне сприйняття, посилення емоційного впливу на особистість учня.

Вчителі обговорювали доповідь, а також ділилися своїм досвідом роботи.  Вчитель української мови та літератури Саївського НВК Мельник Н.В. представила презентацію про те, як вона використовує ІКТ на своїх уроках. Артюх С. А. – вчитель зарубіжної літератури Капустинської ЗОШ І – ІІІ ст.. розповіла про  власний досвід роботи з цієї теми.

... Читати далі »

Переглядів: 147 | Додав: beevozoch | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

З давніх часів український народ найголовнішою цінністю в житті вважав здоров'я.

- Що бажали люди один одному, коли віталися і прощалися?

- «Здоровенькі були, бувайте здорові!».

Тож не випадково другого березня в Беївському НВК, в рамках роботи Беївського  освітнього округу відбувся позакласний захід на тему « Будьте здорові !» У святі приймали участь збірні команди Беївського  НВК, Саївського НВК, Капустинської ЗОШ І - ІІІ ступенів « Мийдодир» та « Здоров'ятко». Учні пригадували правила дорожнього руху, пожежної безпеки, називали лікарські рослини та їх застосування.  Переглядаючи  інсценівку « За здоров'я» учні побували на ... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: beevozoch | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
СТОП БУЛІНГ

Copyright beevozoch © 2020
uCoz